www.avcilikmarketi.com.tr den vereceğiniz siparişler, Mesai saati dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk mesai saati içinde işleme alınır.

Ürün teslimatı bulunduğunuz yerleşim yerinin uzaklığına göre 1 ile 7 iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firması ARAS Kargo ile yapılır.

Ürün tedarikinde yaşanabilecek aksamalar ya da banka onay sürecinin uzamasından dolayı meydana gelebilecek gecikmelerden müşteri haberdar edilir ve isterse siparişi iptal edilir.

Müşteri, ürünü sipariş ederken teslim adresini doğru bildirmelidir. Ürünün belirtilen adrese teslim edilmesiyle satıcı teslimat görevini yerine getirmiş olur. Yanlış bilgilendirmelerden satıcı sorumlu değildir.

Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketler kabul edilmemeli, mümkünse tutanak tutturulmalı ve tarafımıza bildirilmelidir. Yeni teslimat istenirse, en kısa sürede gerçekleştirilir.

Havale/EFT ile yapılan siparişlerde, siparişin onaylanabilmesi için, havale/eft işlemi tamamlandıktan sonra Havale Bildirim Formu doldurulmalıdır.

EFT işleminde alıcı bölümüne Ebru KOÇ   yazılmalıdır.

2 iş günü içerisinde ödemesi gerçekleşmeyen siparişler iptal edilir.

Apimaye Arıcılık Ürünlerinde, koli bazlı alımlarınızda ürünleriniz üretici firma tarafından anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilir ve ÜCRETSİZ olarak elinize ulaşır. Ürünlerin stok durumlarına bağlı olarak 7 iş günü içerisinde gönderimi sağlanır.

Mağazamızdan çıkarılan tüm ürünler ücret alıcı (Ü/A) gönderilir. Müşterilerimiz ürünleri kargo şirketinden teslim alırken, kargo ücretini de öderler.