Üye Sözleşmesi

 

Koç Av, Arı, Kamp ve Bahçe Malzemeleri

avcilikmarketi.com alışveriş sitesine hoş geldiniz.

Lütfen www.avcilikmarketi.com adresli alışveriş sitesinde yer alan ürünleri satın alma ve siteyi kullanma şartlarını okuyunuz. Siteyi kullanmanızın aşağıda yer alan kullanım ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.

GENEL
avcilikmarketi.com satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir. avcilikmarketi.com , sitenin belli bölümlerini değiştirme, silme, ekleme ve yer değiştirme haklarını saklı tutar.

SİTE İÇERİĞİ
Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotograf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler (toplu olarak içerik) avcilikmarketi.com un fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve avcilikmarketi.com bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Site ve içeriği sadece ticari olmayan (siteden ürün satın alınması haricinde) bireysel kullanıma yöneliktir. Bu sitede yer alan içeriği sadece bireysel kullanım amacıyla yükleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Yine bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız.

KULLANICI YORUMLARI, GERİ DÖNÜŞLERİ, POSTA KARTLARI
Bu siteyi kullanarak veya başka bir yolla avcilikmarketi.com yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler avcilikmarketi.com mülkiyetindedir. Böyle bir durumda avcilikmarketi.com bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. avcilikmarketi.com bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir. Siteye yollanan hiç bir yorumun üçüncü şahısların copyright, marka, gizlilik, şahsi veya mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Siteye yollanan hiç bir yorumunuzun kanun dışı, taciz kar veya müstehcen içerikte olmayacağını şimdiden kabul etmektesiniz. Yapılan yorum içeriğinden sadece yorumu yapan kişi sorumludur.avcilikmarketi.com demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabileceğini kabul etmektesiniz. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde avcilikmarketi.com bilgilerinizi pazarlama ve promosyon amaçlı kullanabileceğini kabul etmektesiniz.

avcilikmarketi.com SİZİNLE OLAN İRTİBATI
avcilikmarketi.com size sitedeki değişiklik veya eklemeleri, avcilikmarketi.com, ürün ve hizmetlerini veya Uygun bulduğu her hangi başka bir konuyu bildirmek için elektronik posta yollamasını şimdiden kabul etmektesiniz.

ÜRÜN BİLGİSİ
Bazı avcilikmarketi.com ürünleri fiziksel mağazalarda da satılabilir. Bazı durumlarda ise avcilikmarketi.com yer alan ürünler fiziksel mağazalarda bulunmayabilir. Sitede yer alan tüm fiyatlar Yeni Türk Lirası cinsinden olup sadece Türkiye ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için geçerlidir.

RENKLER
Sitemizde yer alan ürünlerinizin renklerinin mümkün olan en etkin şekilde görülebilmesi için tüm çalışmalar Büyük dikkatle yapılmıştır. Bununla birlikte kullandığınız monitörden dolayı renklerde farklılıklar oluşabilir.

DİĞER WEB SİTELERİNE LİNKLER VE HİZMETLER
Bu sitede yer alan dış hizmet ve kaynaklara yönlendirilmiş ve içeriği avcilikmarketi.com tarafından kontrol edilmeyen linklerin sorumluluğu sadece ve tamamen bu hizmet ve kaynakların sahiplerine aittir.

 

           Avcilikmarketi.com KOC AV Kurulusudur.
Avcılık Marketi © 2021
Altyapı: Esdem-